UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
KONSTANCIN-JEZIORNA

Nasi Klienci z miejscowości Konstancin-Jeziorna wymagają natychmiastowej interwencji z powodu ich trudnej sytuacji finansowej. Traktujemy ich indywidualnie i szukamy najbardziej optymalnych rozwiązań. Bardzo często konieczne jest przeprowadzenie procesu dotyczącego upadłości konsumenckiej. Zbieramy dokumentację i po konsultacji z Klientem sporządzamy odpowiedni wniosek.

Mamy wiele sukcesów w przeprowadzaniu tego typu procesów. Jeśli zastanawiacie się czy kwalifikujecie się do objęcia w/w postępowaniem, skorzystajcie z bezpłatnej konsultacji.

Co to jest upadłość konsumencka?

Upadłość konsumencka to jedyna szansa na uwolnienie się od długów raz na zawsze, gdy szanse na ich spłatę przekraczają nasze możliwości finansowe. Dla niektórych to mało realne, dla naszych klientów to prawdziwa ulga, radość i łzy szczęścia. Pomogliśmy wielu Polakom się oddłużyć i zacząć godnie żyć. Warto umówić spotkanie i porozmawiać o upadłości. Dołącz do ludzi, którzy zaczęli nowe finansowe życie.

Zastanawiasz się, czy kwalifikujesz się do upadłości konsumenckiej? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!


SKONTAKTUJ SIĘ I SPRAWDŹ CZY MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z UPADŁOŚCI KONSUMENCKIEJ.

Kancelaria Finfocus sp. z o.o.

 Al. Reymonta 12A
Warszawa Bielany

511 827 156

 

wsparcie@upadanie.pl